Сервис звонка с сайта RedConnect

1b

ПрАТ "Уманьферммаш" - лідер в області сільгоспмашинобудування України. Підприємство - неодноразово нагороджено золотими, срібними медалями і дипломами Міжнародних сільськогосподарських виставок. Незмінним керівником підприємства понад три десятиліття є Заслужений машинобудівник України, повний кавалер ордена "За заслуги", кавалер ордена князя Ярослава Мудрого IV i V ступенів, «Почесний громадянин» Черкащини, міст Умань та Рожище Анатолій Васильович Ліпкан.
З 1991 року завод повністю перепрофілювався і спеціалізується на випуску машин для переробки сільськогосподарської продукції, грунтообробної, бурякозбиральної техніки, транспортних засобів, а також обладнання для металургійної та гірничодобувної промисловості.

З 1991 року керівництвом підприємства в особі генерального директора А.В. Ліпкана вжито дієвих і термінових заходів по впровадженню нової структури управління і системи господарювання, завдяки чому був збережений завод, забезпечено його потужний розвиток.

2b            3b

 

Економіка ПрАТ "Уманьферммаш" завжди відрізняється стабільністю.
 За роки незалежності України обсяги виробництва заводу виросли в кілька разів.
 Питома вага обсягів виробництва ПАТ "Уманьферммаш" в загальноміських є досить значним.
 Постійно оновлюється верстатний парк заводу, впроваджуються нові технології.
 

     У період становлення незалежної України на заводі збережено все обладнання, будівлі та споруди. Проведено їх капітальний ремонт і реконструкцію. Тільки у того, хто будується майбутнє. У цьому переконаний генеральний директор, тому "Уманьферммаш", поряд з виробничою діяльністю, завжди веде промислове і житлове будівництво. За період 1991-2015 роки заводом під безпосереднім керівництвом А.В. Ліпканапостроено 1201 квартир.

4b

 

5b

 

На підприємстві діє широка соціальна мережа - магазини, столові, своєрідна заводська поліклініка, сучасні побутові кімнати, сауни, тренажерні зали, гуртожитки та інші об'єкти. В одному з гуртожитків створено цілий комплекс соціально-побутових послуг, а в іншому - спортивно-оздоровчий комплекс з тренажерними залами. ПАТ "Уманьферммаш" і особисто генеральним директором Ліпкан А.В. проведена надзвичайно велика робота по відновленню сільськогосподарських підприємств в селах Гереженівка, Томашівка, Максимівка Уманського, Синиця Христинівського районів та в селах Ружинського району на Житомирщині, на базі яких було створено 7 агроцехів. Відбудований і проведені капітальні ремонти виробничих приміщень, шкіл, клубів, ФАПів, магазинів, доріг. Газифіковано села Томашівка і Гереженівка Уманського району. Завод розвиває не тільки свою соціальну сферу, а й інфраструктуру міста Умань. За останні роки значна сума коштів направлена ​​на розвиток міста. Практично кожен медичний та навчальний заклад отримує допомогу від уманських машинобудівників, упорядковується місто, ремонтуються дороги, тротуари і т.д ..

6b     7b    8b

   9b    10b   

11b   12b

 

До соціальної сфери підприємства належить стадіон - один з кращих в Україні. Крім того, в мікрорайонах проживання заводчан побудовані спортивні міні-комплекси зі штучним покриттям, дитячі майданчики, спортзали. Турбота про працівників і пенсіонерів підприємства - пріоритетний напрямок у діяльності генерального директора. У плані соціальної захищеності колективний договір підприємства - один з кращих в галузі.

13b

 

Підприємство впевнено нарощує обсяги виробництва для оновлення матеріально-технічної бази, збільшення заробітної плати, поліпшення соціально-побутових умов працівників заводу.

Новинка!
Плуг навісний

ПН-3х40

 

Новинка!
Борони ротаційні
 БРР-6, БРР-9